Jeg monterte dette på min igår, og det hjalp betraktelig. Helt klart at det er et massivt spenningstap når strømmen går gjennom bryteren. Før hadde jeg problemer med å tenne begge xenon pærene på en gang, nå gå de rett på.
Den Norske Regjering har funnet en universal løsning på alle problem.
De avgifterbelegger problemene; for da er det ikke lenger problem, men inntekter.
Kabelsett for lyskaster
Erstatter bilens ordinære kabler og reléer ved bruk av sterkere lyspærer, 100 W eller mer. Enkel montering i bilens ordinære lyspæretilkoplinger. Leveres med kabler, 2 reléer (30 A) og monteringsanvisning.
Og millionkronersspørsmålet er da; ER det enkelt å montere?
Regner med å kjøpe det til uka:)
Den Norske Regjering har funnet en universal løsning på alle problem.
De avgifterbelegger problemene; for da er det ikke lenger problem, men inntekter.
I dag så fikk jeg montert det.. blei egentlig veldig bra.. har noen bilder, skal legge de ut veldig snart
MEN, på samme tid akkurat når jeg var ferdig.. Så hadde jeg tidenes uhell..kjørte bilen ut for å sjekke lysene, var litt vind ute og en takstein kom rasende ned midt på bilen.. Frontruta knust og et par fine bulker..
Torpern wrote:aj aj aj!den var ikke pen!Hvis du ikke bor for langt unna så får du komme å bytte rute hos meg til en bra pris!
Håy, driver du med bilglass sier du? Jeg har knærta frontruta, og kunne tenkt meg å få byttet den ut litt utpå vårparten. Gidder ikke bytte den før jeg er ferdig å skrape ruter.